| Menşe yeri: | Wuxi, Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Sertifika: | ICAR |
| Model numarası: | ZS007 |
| Belge: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 5000 |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | 20 adet/torba, karton kutuda paketlenmiş plastik poşetler |
| Teslim süresi: | 5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Paypal, Western Union, T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 70000 adet / hafta |
| aktarıcı: | Avrupa yapımı cam etiketler | R/W standardı: | ISO 11784/5 FDX-B 134.2khz |
|---|---|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -40°C ~ 50°C | Garanti: | 10 yıl |
| Sertifika: | ICAR | Çip türü: | EM4305 |
| RW/standart: | 134.2khz FDX-B | Çip Kapasitesi: | 128 Bit |
| Veri Depolama: | Benzersiz 15 haneli kimlik numarası | Sıcaklık Aralığı: | -40°C ila 80°C |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C | Mikroçip boyutu: | 1,4*8 mm |
| Özellikler: | Teşhis ve enjeksiyon | Başvuru: | Evcil hayvan tanımlama, hayvan takibi, yaban hayatı izleme |
| Zamanları Yaz: | > 1.000.000 kez | Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +85°C |
| Sıklık: | 134.2 kHz | Kalite Güvencesi: | %100 okuma testi |
| RFID Türü: | Fdx-B | ||
| Vurgulamak: | Evcil hayvanlar için ISO standart mikroçip enjektörü,yavru köpekler için mini mikroçip enjektörü,yüksek hassasiyetli evcil hayvan kimliği mikroçip enjektörü |
||
Ürün Özellikleri:
ZS007 RFID hayvan evcil hayvan kimliği mikroçipleriSadece hayvanlar için tasarlanmış tek kullanımlık şırınga.
Bu ürün 134.2khz ISO 11784/ISO 11785 FDX-B standardını karşılar.
Her şırınga en kaliteliAvrupa çipleriokuma/w ileRite yeteneğive eşsiz veri güvenliği özellikleri.
Tek kullanımlık bir şırınga, perilen kaplamalı bir mikroçip, 6 boyutlu barkod etiketi ve sterilize edilmiş bir kağıt- plastik ambalaj torbası içerir.
| Mikroçip Spesifikasyonu | |
| R/W standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| sıklık | 134.2KHz |
| Boyut | Ø1.4*8mm |
| Çarpışma karşıtı standart | IP67 |
| Garanti | 10 yıl |
| depolama sıcaklığı | -20°C - +50°C |
| çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Şırınga Spesifikasyonu | |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 6.86 g |
| uzunluk | 111 ± 2 mm |
| genişliği | 50±1mm |
| Diğerleri | |
| Paketleme şekli | 20 adet/tüplü |
| sterilizasyon | EO gazı, 5 yıl garanti |
| Barkod etiketi |
8 yapıştırıcı çıkartma |
| Uluslararası Sertifika | Uluslararası Hayvan Kayıt Komitesi (ICAR) |
![]()
![]()
![]()
Nakliye hakkında.
1Küçük siparişler için ekspres yoluyla ve toplu siparişler için deniz yoluyla nakliyeyi kabul ediyoruz.
2Biz açık gümrük için sorumlu değiliz, bu yüzden öğe ülkeye geldiğinde, gümrük temizlemek için yardımınıza ihtiyacımız olabilir.
3Eğer kendi nakliye acenteniz varsa, lütfen sipariş verirken bize haber verin.
4Eğer adresiniz Brezilya ise, lütfen sipariş verirken vergi numaranızı bize bildirin.Teşekkürler!
5- Nakliye süresi:Ekspres yoluyla 5-7 iş günü, deniz yoluyla 30-50 gün.
Sertifika:
Tüm transponderlerimiz ICAR tarafından onaylanmıştır. 991 bizim paylaşılmayan ICAR kodumuzdur.
Tüm kodlama numaralarının küresel dünyada eşsiz olduğunu garanti edebiliriz.
Sıkça sorulan sorular:
Siz fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz?
Biz 4000 metrekarelik atölye, 100 işçi ve 15 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz.
Biz Wuxi, Shanghai limanına ulaşmak için yaklaşık bir saat güzel bir şehirde yer almaktadır.
S2: Ürünleriniz en düşük fiyattan mı?
Biz öncelikle kaliteyi dikkate alıyoruz. Fiyat kalite seviyesine ve sipariş miktarına göre belirlenir. Sipariş büyükse bizden indirim yapılabilir.Ticaret şirketinden başka en iyi fiyatı aldın..
Tüm ürünlerin garantisi var mı?
Evet, mikroçiplerimize 5 yıllık garanti veriyoruz.
Nedir ulaşım?
Genellikle ekspres yoluyla, FedEx, DHL ve TNT ile iyi indirimlerimiz var. Kendi nakliyecinizi de atayabilirsiniz.
S5. Eğer mallar transit sırasında hasar görürse, nasıl yapılır?
Biz sabit paket kullanıyoruz, nakliye sırasında malın hasar görme olasılığı çok küçük. Eğer bu olursa, kurye şirketinden bunun sorumluluğunu almasını ve size kayıp ödemesini isteyeceğiz.
S6: Mikroçipin paketini kendi logomuzla özelleştirebilir miyiz?
Evet, OEM'i destekliyoruz, tüm renk, logo ve paket özelleştirilebilir.
İlgili kişi: Rita
Tel: 15718519460