| Menşe yeri: | Wuxi, Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Sertifika: | ICAR |
| Model numarası: | ZS007 |
| Belge: | 014-ICAR Certificate_Retest...03.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 5000 |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | 20 adet/torba, karton kutuda paketlenmiş plastik poşetler |
| Teslim süresi: | 5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Paypal, Western Union, T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 70000 adet / hafta |
| aktarıcı: | Avrupa yapımı cam etiketler | R/W standardı: | ISO 11784/5 FDX-B 134.2khz |
|---|---|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -40°C ~ 50°C | Garanti: | 10 yıl |
| Sertifika: | ICAR | Çip türü: | EM4305 |
| RW/standart: | 134.2khz FDX-B | Çip Kapasitesi: | 128 Bit |
| Veri Depolama: | Benzersiz 15 haneli kimlik numarası | Sıcaklık Aralığı: | -40°C ila 80°C |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C | Mikroçip boyutu: | 1,4*8 mm |
| Özellikler: | Teşhis ve enjeksiyon | Başvuru: | Evcil hayvan tanımlama, hayvan takibi, yaban hayatı izleme |
| Zamanları Yaz: | > 1.000.000 kez | Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +85°C |
| Sıklık: | 134.2 kHz | Kalite Güvencesi: | %100 okuma testi |
| RFID Türü: | Fdx-B |
Ürün Özellikleri:
ZS007I RFID hayvan evcil hayvan kimliği mikroçipleriHayvanlar için özel olarak tasarlanmış tek kullanımlık şırınga.
Bu ürün 134,2 khz ISO 11784/ISO 11785 FDX-B standardını karşılar.
Her şırınga en kaliteli kullanılarak üretilirAvrupa cipsleriokuma/w ileayin yeteneğive benzersiz veri güvenliğine sahiptir.
Tek kullanımlık bir şırınga, perilen kaplamalı bir mikroçip, 6 adet tek boyutlu barkod etiketi ve sterilize edilmiş kağıt-plastik ambalaj poşeti içerir.
| Mikroçip Özellikleri | |
| Okuma/yazma standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| sıklık | 134.2KHz |
| Boyut | Ø1.4*8mm |
| çarpışma önleme standardı | IP67 |
| Garanti | 10 yıl |
| depolama sıcaklığı | -20°C ila +50°C |
| çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Şırınga Özellikleri | |
| renk | beyaz |
| ağırlık | 6.86g |
| uzunluk | 111±2 mm |
| Genişlik | 50±1 mm |
| Diğerleri | |
| paketleme şekli | 20 adet/torba |
| sterilizasyon | EO gazı, 5 yıl garanti |
| barkod etiketi |
8 adet yapışkanlı çıkartma |
| Uluslararası sertifika | Uluslararası Hayvan Kaydı Komitesi (ICAR) |
![]()
![]()
![]()
Nakliye hakkında
1. Küçük siparişler için ekspres nakliye yolunu ve toplu siparişler için deniz yoluyla nakliye yolunu kabul ediyoruz.
2. Açık gümrükten sorumlu değiliz, bu nedenle öğe ülkenize ulaştığında, gümrük işlemlerini temizlemek için yardımınıza ihtiyacımız olabilir.
3. Kendi nakliye acenteniz varsa, lütfen sipariş verirken bize dikkat edin.
4. Adresiniz Brezilya ise, lütfen sipariş sırasında Vergi numaranızı bize bildirin. Teşekkürler!
5. Nakliye teslim süresi:Ekspres ile 5 ila 7 iş günü, deniz yoluyla 30 ila 50 gün.
Sertifika:
Tüm transponderlerimiz ICAR (Uluslararası Hayvan Kayıt Komitesi) tarafından onaylanmıştır. 991, paylaşılmayan ICAR kodumuzdur.
Tüm kodlama numaralarının küresel dünyada benzersiz olduğunu garanti edebiliriz.
SSS:
S1. Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
Biz 4000 metrekarelik atölye, 100 işçi ve 15 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir üreticiyiz.
Şanghay limanına yaklaşık bir saat uzaklıktaki güzel bir şehir olan Wuxi'de bulunuyoruz. Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz.
Q2. Ürünleriniz en düşük fiyat mı?
Önce kaliteyi dikkate alıyoruz. Fiyat, kalite seviyesine ve sipariş miktarına bağlıdır. Sipariş büyükse bizden indirim yapılabilir. Bir üretici olarak, ticaret şirketi dışında en iyi fiyata sahip olursunuz.
S3. Tüm ürünlerin garantisi var mı?
Evet, mikroçiplerimiz için 5 yıl garanti veriyoruz
S4. Ulaşım nedir?
Esas olarak Express ile FedEx, DHL ve TNT'de iyi indirimlerimiz var. Ayrıca kendi ileticinizi de atayabilirsiniz.
S5. Mallar nakliye sırasında hasar görürse nasıl yapılır?
Sağlam paket kullanıyoruz, nakliye sırasında malların hasar görmesi olasılığı çok azdır. Böyle bir durumda kargo şirketinden sorumlu olmasını isteyeceğiz ve zararı size ödeyeceğiz.
S6. Mikroçipin paket poşetini logomuz vb. ile özelleştirebilir miyiz?
Evet, OEM'i destekliyoruz, tüm renk, logo ve paket özelleştirilebilir.
İlgili kişi: Rita
Tel: 15718519460