| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Sertifika: | ISO11784/5 |
| Model numarası: | ZS008 |
| Belge: | ZS008 Animal ID Microchip.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | to be negotiation |
| Ambalaj bilgileri: | 1pcs = POUCH+ Şırınga+ Glasstag+ 6 Barkod Çıkartmaları / Çanta başına 20 PCS |
| Teslim süresi: | 1-7 GÜN |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | Haftada 100000 adet |
| R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B | Sıklık: | 134.2khz |
|---|---|---|---|
| Boyut: | 1.8*4mm | Çarpışma önleyici standart: | IP 67 |
| Menşe yeri: | Avrupa | Depolama Sıcaklığı: | -40 ila 100 derece |
| Renk: | beyaz | Ağırlık: | 6.86g |
| enjeksiyon malzemesi: | PP | Sterilizasyon: | EO Gaz |
| Vurgulamak: | Hareketsizleştirme için ISO transponder mikroçip,güvenli kimlik doğrulama aracı mikroçip,veri aktarımı ile ISO transponder |
||
![]()
| Mikroçip Özellikleri | |
|---|---|
| Çip standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| Sıklık | 134.2KHz |
| Boyut | Ø1.4*8mm |
| Malzeme | Biyo cam |
| Sıcaklık aralığı | 25°C - 50°C (77°F - 122°F) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,1°C / 0,18°F |
| Ek Bilgiler | |
|---|---|
| Okuyucu | Hepsi. |
| Renk | Mavi |
| Paket | 20 adet/torba |
| Sterilizasyon | EO gazı |
| Barkod Etiketi | 6 barkod çıkartması |
| Garanti | Çip için 20 yıl, sterilizasyon için 5 yıl. |
Paketleme: Kutu başına 10 adet, nakliye kutu başına 500 adet.
Wuxi Fofia Teknoloji Şirketi, hayvancılık akıllı yönetimi ve evcil hayvan kimlik yönetimi için kapsamlı çözümler sunar. Ürünlerimiz çiftlik hayvanlarına, evcil hayvanlara, balıklara, Arowana'ya ve vahşi hayvanlara hizmet verir.
Hayvan tanımlama ürünlerini geliştirmeye ve teşvik etmeye, yüksek kaliteli ürünler, birinci sınıf hizmet ve hızlı teslimat yoluyla müşteri güvenini kazanmaya kararlıyız.Tüm hammaddeler kalifiye tedarikçilerden gelir ve kalite garantisi vardır..
20 yıldan fazla bir süredir hayvan kimlik ürünlerinde uzmanlaşmış, hayvan mikroçipleri, evcil hayvan mikroçipleri, kulak etiketi, elektronik kulak etiketi ve RFID okuyucuları üretiyoruz.Ürünlerimiz dünyanın 90'dan fazla ülkesine ihraç ediliyor..
E-posta: Tina@fofia.com
Katalogumuzu keşfedin: fofiatag.com
İlgili kişi: Tina
Tel: +8613661674805