| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Sertifika: | ISO11784/5 |
| Model numarası: | ZS007 |
| Belge: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | to be negotiation |
| Ambalaj bilgileri: | 1pcs = POUCH+ Şırınga+ Glasstag+ 6 Barkod Çıkartmaları / Çanta başına 20 PCS |
| Teslim süresi: | 1-7 GÜN |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | Haftada 100000 adet |
| R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B | Sıklık: | 134.2khz |
|---|---|---|---|
| Boyut: | 1.8*4mm | Çarpışma önleyici standart: | IP 67 |
| Menşe yeri: | Avrupa | Depolama Sıcaklığı: | -40 ila 100 derece |
| Renk: | beyaz | Ağırlık: | 6.86g |
| enjeksiyon malzemesi: | PP | Sterilizasyon: | EO Gaz |
| Vurgulamak: | ICAR sertifikalı hayvan mikroçipleri,sterilize edilmiş şırınga kimlik mikroçip,Iso transponder mikroçip hayvanlar için |
||
![]()
| Mikroçip Özellikleri | |
|---|---|
| Çip Standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| Sıklık | 134.2KHz |
| Boyut | Ø1.4*8mm |
| Malzeme | Biyo-cam |
| Sıcaklık Aralığı | 25°C ila 50°C (77℉ ila 122℉) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,1°C / 0,18°F |
| Şırınga Özellikleri | |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 6.86g |
| Uzunluk | 111 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Ek Bilgiler | |
|---|---|
| Okuyucu | Tüm |
| Cam etiketi ağırlığı | 90mg |
| Paket | 20 adet/torba |
| Sterilizasyon | EO gazı |
| Barkod Etiketi | 6 barkod çıkartması |
| Garanti | Çip için 20 yıl, sterilizasyon için 5 yıl |
Ambalaj: Kutu başına 10 adet, nakliye kutusu başına 500 adet
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd, hayvancılık akıllı yönetimi ve evcil hayvan kimlik yönetimi için kapsamlı çözümler sunmaktadır. Ürünlerimiz çiftlik hayvanlarına, evcil hayvanlara, balıklara, Arowana'ya ve vahşi hayvanlara hizmet vermektedir.
Hayvan kimliklendirme ürünlerini geliştirmeye ve tanıtmaya, yüksek kaliteli ürünler, birinci sınıf hizmet ve hızlı teslimatla müşteri güvenini kazanmaya kendimizi adadık. Tüm hammaddeler garantili kaliteye sahip kalifiye tedarikçilerden gelir.
20 yılı aşkın bir süredir hayvan kimlik ürünleri konusunda uzmanlaşarak hayvan mikroçipleri, evcil hayvan mikroçipleri, kulak küpeleri, elektronik kulak küpeleri ve RFID okuyucular üretiyoruz. Ürünlerimiz dünya çapında 90'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.
E-posta: Tina@fofia.com
Kataloğumuzu Keşfedin: fofiatag.com
İlgili kişi: Tina
Tel: +8613661674805