| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Sertifika: | FULL ICAR |
| Model numarası: | ET957+T967 |
| Belge: | ET957+T967.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | 200 Adet/Koli |
| Teslim süresi: | Ödeme Üzerine 1-7 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini: | 20000 adet / gün |
| R/W standardı: | ISO 11784/11785 FDX-B | Sıklık: | 134.2KHz/125KHz |
|---|---|---|---|
| Yükseklik: | yaklaşık 10,5 mm | Malzeme: | T/T, L/C, Western Union |
| Çalışma Sıcaklığı: | -30 ila 70 derece | Okuma Mesafesi: | Okuyucuya bağlı olarak 25cm-30cm |
| Boyut: | ET957 için çap 24mm | Tansiyon: | 320n |
| Çarpışma önleyici standart: | IEC 68-2-27 | Titreşimli standart: | IEC 68-2-6 |
| Paketleme şekli: | Torba başına 50 adet veya tepsi başına 10 adet | Uluslararası Sertifikasyon: | ICAR |
| Vurgulamak: | ICAR sertifikalı elektronik koyun kulak etiketleri,FDX-B TPU hayvan kulak etiketleri,134.2kHz frekanslı elektronik kulak etiketi |
||
| Garanti | 5 yıl |
|---|---|
| Malzeme | TPU |
| Çalışma sıcaklığı | -30-65°C |
| Paketleme | 50 adet/torba, 200 adet/kutusu |
| Uygunluk Standartları | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Kulak etiket rengi | Sarı (diğer renkler özelleştirilebilir) |
| Çapraz | ET956 için 24 mm, T967 için 35 mm. |
| Ağırlık | 4.4g ET957 için |
| Özellik | Kimlik |
| Şekli | Yuvarlak ve Kürek şekli |
| Gerginlik | 350N |
| Sıklık | 134.2kHz |
İlgili kişi: Tina
Tel: +8613661674805