| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | fofia |
| Sertifika: | ISO11784、ISO11785 |
| Model numarası: | ET969 |
| Belge: | ET969.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 2 adet |
|---|---|
| Fiyat: | 0.9 |
| Ambalaj bilgileri: | karton |
| Teslim süresi: | 8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 80000 |
| Sıklık: | 134,2kHz (+-3kHz) | R/W standardı: | ISO11784/11785 HDX |
|---|---|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ila 70 derece | Yükseklik: | 77 mm |
| Ağırlık: | 0.012kg | Malzeme: | T/T, L/C, Western Union |
| Renk: | Sarı | Paket Boyutu: | 12X8X2cm |
| Brüt ağırlık: | 0,020 kilo | Model Numarası: | T969 |
Tam ICAR Sertifikalı ET969 Hayvan FDX-B Kulak Etiketi Sarı renkte yüksek kaliteli RFID TPU malzemesi ile, koyun ve keçi yönetiminde satış için sterilize edilmiş.
Bu hayvan elektronik kulak etiketi özellikle keçi ve koyun yönetimi için tasarlanmıştır.FDX-B uluslararası standartlar ve okuma/yazma yeteneğine ve benzersiz veri güvenliği olan Avrupa yongalarına sahiptir.
Ürün, görsel ve elektronik yonga fonksiyonlarını birleştirerek, kadın parçaya çip yerleştirirken erkek kısmında harfler, rakamlar ve iki boyutlu kodlar basmayı sağlar.Aşırı kalıplama işlemi teknolojisi kullanılarak, su geçirmez ve dökülme karşıtı özelliklere sahiptir.
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kullanımı | Koyunlar |
| Teknoloji Türü | Lazer Kodlama |
| Malzeme | TPU |
| Renk | Sarı |
| Garanti | 1.5 yıl |
| Durum | Yeni |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| Ağırlık | 0.012 kg |
| Model Numarası | T969 |
| Marka Adı | Fofya |
| Türü | Hayvan İzleme |
| Garanti | 5 yıl |
| Görev | Hayvan keçi koyun izleme |
| Paket | Karton Paketleme |
| Özellik | Güvenlik, sabit |
| Uygulama | Hayvan İzleme Kimliği Yönetimi |
| Ürün Adı | Kulak etiketi |
| Hayvanlar | Koyun, Keçi |
| MOQ | 5000 adet |
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Paketin Boyutu | 12*8*2 cm |
| Brüt Ağırlık | 0.020 kg |
| miktar (parça) | 1 - 2 | 3 - 5,000 | 5,001 - 20,000 | > 20,000 |
|---|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 8 | 15 | 30 | Anlaşılması gereken |
İlgili kişi: Tina
Tel: +8613661674805