| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | fofia |
| Sertifika: | ISO11784、ISO11785 |
| Model numarası: | ET956 |
| Belge: | ET957+T967.pdf |
| Min sipariş miktarı: | 2 adet |
|---|---|
| Fiyat: | 0.53 |
| Ambalaj bilgileri: | karton |
| Teslim süresi: | 8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 80000 |
| Sıklık: | 134,2kHz (+-3kHz) | R/W standardı: | ISO11784/11785 FDX-B |
|---|---|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ila 70 derece | Yükseklik: | 10.5 mm |
| Boyut: | Çap 24 mm | Ağırlık: | 3.5g |
![]()
Bu hayvan elektronik kulak küpesi, domuz yavrusu ve koyun yönetimi için özel olarak tasarlanmış bir tür küpedir. ISO11784/5, FDX-B uluslararası standartlarını karşılar.
Her etiket, okuma/yazma özelliğine sahip en kaliteli Avrupa çipleri kullanılarak üretilir ve benzersiz veri güvenliğine sahiptir. Görsel ve elektronik çip fonksiyonunu birleştiren bu üründe, erkek kısmına harf, rakam ve iki boyutlu kod basabildiğimiz gibi dişi kısmına da çip yerleştirebiliyoruz.
Aşırı kalıplama işlemini benimseyen, su geçirmez ve dökülmeye karşı dayanıklıdır. Bu kulak küpesi, RFID okuyucularla birleştiğinde hayvan yetiştirme, kesim yönetimi ve hayvan tanımlama konularında faydalı bir çözüm sunar.
| Okuma/yazma standardı | ISO 11784/85 FDX-B |
| Sıklık | 134.2KHz |
| çalışma sıcaklığı | -20 ila 70 derece |
| yükseklik | 10,5 mm |
| boyut | Çap 24 mm |
| ağırlık | 3.5g |
| tansiyon | 320N |
| çarpışma önleme standardı | IEC 68-2-27 |
| Uluslararası sertifikasyon | Uluslararası Hayvan Kaydı Komitesi |
| titreşimli standart | IEC 68-2-6 |
Mikroçipin paket poşetini logomuz vb. ile özelleştirebilir miyiz?
Evet, OEM'i destekliyoruz, tüm renk, logo ve paket özelleştirilebilir.
Mallar nakliye sırasında hasar görürse nasıl yapılır?
Sağlam paket kullanıyoruz, nakliye sırasında malların hasar görmesi olasılığı çok azdır. Böyle bir durumda kargo şirketinden sorumlu olmasını isteyeceğiz ve zararı size ödeyeceğiz.
Ulaşım nedir?
Esas olarak Express ile FedEx, DHL ve TNT'de iyi indirimlerimiz var. Ayrıca kendi ileticinizi de atayabilirsiniz.
Tüm ürünlerin garantisi var mı?
Evet, ürünlerimiz için 1 ila 5 yıl garanti veriyoruz.
Ürünleriniz en düşük fiyat mı?
Önce kaliteyi dikkate alıyoruz. Fiyat, kalite seviyesine ve sipariş miktarına bağlıdır. Sipariş büyükse bizden indirim yapılabilir. Bir üretici olarak, ticaret şirketi dışında en iyi fiyata sahip olursunuz.
Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
Biz 4000 metrekarelik atölye, 1000 işçi ve 25 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir üreticiyiz. Şangay limanına yaklaşık bir saat uzaklıktaki güzel bir şehir olan Wuxi'de bulunuyoruz. Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz.
İlgili kişi: Tina
Tel: +8613661674805