| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Sertifika: | ISO |
| Model numarası: | HT003 |
| Belge: | HT003(2).pdf |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | USD 3.85 |
| Ambalaj bilgileri: | 1pcs = POUCH+ Şırınga+ Glasstag+ 6 Barkod Çıkartmaları / Çanta başına 20 PCS |
| Teslim süresi: | 1-7 Gün |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Paypal |
| Yetenek temini: | Haftada 100000 adet |
| R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B | Çip Standardı: | ISO11784/5 FDX-B |
|---|---|---|---|
| Vurgulamak: | RFID hayvan sıcaklığı transponderi,Veterinerlik kliniği sıcaklık monitörü,Garanti ile ISO transponder mikroçip |
||
RFID sıcaklık mikroçip HT003, FOFIA tarafından hayvan sağlığı ve refahı için geliştirilen özel bir mikroçip şırınga kitidir.Hayvan tanımlama için bu 2020 yeniliği, köpekler ve kediler de dahil olmak üzere evcil hayvanlar için tasarlanmıştır., kapsamlı sağlık izlemesi için entegre sıcaklık algılama özelliğine sahiptir.
| Mikroçip Özellikleri | |
|---|---|
| Çip standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| Sıklık | 134.2KHz |
| Boyut | Ø1.5*11mm |
| Malzeme | Biyo cam |
| Sıcaklık aralığı | 25°C - 50°C (77°F - 122°F) |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,1°C / 0,18°F |
| Şırınga Özellikleri | |
|---|---|
| Renk | Beyaz ve turuncu |
| Ağırlık | 6.8g |
| Uzunluk | 111 ± 2 mm |
| Genişliği | 50±1mm |
| Ek Bilgiler | |
|---|---|
| Okuyucu | FOFIA PT200 |
| Okuma mesafesi | Hayvan kimliği: 10cm / Sağlıklı kimlik: 10cm |
| Paket | 10 adet/kutusu |
| Sterilizasyon | EO gazı |
| Barkod Etiketi | 6 barkod çıkartması |
| Garanti | Çip için 20 yıl, sterilizasyon için 5 yıl. |
Paketleme: Kutu başına 10 adet, nakliye kutu başına 500 adet.
Wuxi Fofia Teknoloji Şirketi, hayvancılık akıllı yönetimi ve evcil hayvan kimlik yönetimi için kapsamlı çözümler sunar. Ürünlerimiz çiftlik hayvanlarına, evcil hayvanlara, balıklara, Arowana'ya ve vahşi hayvanlara hizmet verir.
Hayvan tanımlama ürünlerini geliştirmeye ve teşvik etmeye, yüksek kaliteli ürünler, birinci sınıf hizmet ve hızlı teslimat yoluyla müşteri güvenini kazanmaya kararlıyız.Tüm hammaddeler kalifiye tedarikçilerden gelir ve kalite garantisi vardır..
20 yıldan fazla bir süredir hayvan kimlik ürünlerinde uzmanlaşmış, hayvan mikroçipleri, evcil hayvan mikroçipleri, kulak etiketi, elektronik kulak etiketi ve RFID okuyucuları üretiyoruz.Ürünlerimiz dünyanın 90'dan fazla ülkesine ihraç ediliyor..
E-posta adresi:Zqm@fofia.com
Katalogumuzu keşfedin: fofiatag.com
İlgili kişi: Rita
Tel: +8615718519460