| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Sertifika: | ISO |
| Model numarası: | HT003 |
| Belge: | HT003(2).pdf |
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | USD 3.85 |
| Ambalaj bilgileri: | 1pcs = POUCH+ Şırınga+ Glasstag+ 6 Barkod Çıkartmaları / Çanta başına 20 PCS |
| Teslim süresi: | 1-7 Gün |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Paypal |
| Yetenek temini: | Haftada 100000 adet |
| R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B | Çip geçerliliği: | 20 yıldan fazla |
|---|---|---|---|
| Görüntülemek: | kimlik ve sıcaklık | Garanti: | 10 yıl |
| Uyumluluk: | RoHS ve ICAR | Uluslararası sertifika: | ICAR |
| Boyutlar: | 1,5 mm çap | Barkod çıkartmaları: | 6 barkod çıkartması |
| Protokol standardı: | ISO 11784/11785 | Çip türü: | pasif rfid |
| paket: | bir çantada 20 adet | Barkod: | 6 adet barkod etiketi |
| Malzeme: | Bardak | şırınga rengi: | Beyaz |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0℃ ila +50℃ | enjeksiyon malzemesi: | PP |
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø1.5*11mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | 25°C to 50°C (77℉ to 122℉) |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Syringe Specifications | |
|---|---|
| Color | White and orange |
| Weight | 6.8g |
| Length | 111±2mm |
| Width | 50±1mm |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | FOFIA PT200 |
| Reading Distance | Animal ID: 10cm / Healthy ID: 10cm |
| Package | 10 pcs/box |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
İlgili kişi: Rita
Tel: +8615718519460