| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | $0.50-0.55 |
| Çip: | EM4305, Özelleştirilmiş | Sıklık: | 134.2 kHz |
|---|---|---|---|
| R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B | Çalışma sıcaklığı: | -35°C ile 50°C arasında |
| Ağırlık: | 4.0g | Boyut: | 80mm*12mm*20mm |
| Okuma mesafesi: | FDX-B için 18 cm/ HDX için 19 cm | Malzeme: | TPU |
| Tansiyon: | 300n | Paket: | 10 adet/kurulu |
| Geçerlilik: | ≥5 yıl | Çarpışma önleyici standart: | IEC 68-2-27 |
| Titreşim Standardı: | IEC 68-2-6 | Renk Seçenekleri: | Beyaz ve Sarı |
| Karton Boyutları: | 42*30*40cm | ||
| Vurgulamak: | 18cm Reading Distance Sheep Ear Tag,5-Year Validity RFID Animal Tag,Mini Tag Livestock Identification Tag |
||
Yeni Ürün!
ET908 Hayvan Elektronik Kulak Küpesi, ISO11784/5 ve FDX-B uluslararası standartlarını karşılayarak özel olarak hayvan yetiştirme ve kesim yönetimi için tasarlanmıştır.
| Okuma standardı | ISO11784/5 FDX-B veya HDX |
|---|---|
| Frekans | 134.2KHz |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C ila 50°C |
| Renk | Beyaz ve Sarı |
| Ağırlık | 4.0g |
| Boyut | 80mm x 12mm x 20mm |
| Okuma mesafesi | 18cm (FDX-B) / 19cm (HDX) |
| Malzeme | TPU |
| Gerilim | 300N |
| Paket | 10 adet/kart |
| Geçerlilik | 5 yıl |
| Sertifika | ICAR |
| Çarpışma önleme standardı | IEC 68-2-27 |
| Titreşim standardı | IEC 68-2-6 |
Karton başına 1000 adet: 42x30x40cm
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd, IC kartları, ekipman, uygulama yazılımı ve sistem entegrasyonunu içeren eksiksiz çözümler sunmaktadır. Hayvan tanımlama teknolojisi geliştirmede uzmanlaşmış olup, gıda güvenliği kaynak takibi projeleri için birinci sınıf hizmetle yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd, 13 yıllık deneyime sahip, Asya'nın önde gelen hayvan tanımlama ürünleri tedarikçisidir. Wuxi'deki (Şanghay yakınında) 3000 metrekarelik tesisimizde 100 yetenekli işçi ile RoHS, CE ve ICAR sertifikalı ürünler üretilmektedir.
İlgili kişi: lisa
Tel: 15949235501