| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Model numarası: | ET907 |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | US$0.03-0.05 |
| Malzeme: | TPU | Ağırlık: | 6.5g |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 134.2khz | Okuma mesafesi: | 17CM |
| Tansiyon: | 350n | Çalışma sıcaklığı: | -30 ° C ila 60 ° C |
| Boyut: | Y:14,5mm D:30,6mm ± 0,3mm | Çarpışma önleyici standart: | IEC 68-2-27 |
| Titreşim Standardı: | IEC 68-2-6 | R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B |
| Renk: | SARI | Çip spesifikasyonu: | HDX-B RFID |
| Su geçirmez: | Evet | Dökülme önleyici: | Evet |
| Okuma mesafesi: | 15 cm | ||
| Vurgulamak: | GPS/Beidou Positioning RFID Electronic Ear Tag,17cm Reading Distance Livestock Identification Tag,IEC 68-2-6 Vibration Standard Animal Tracking Tag |
||
| Çip Spesifikasyonu | |
|---|---|
| R/W standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| Sıklık | 134.2KHz/125KHz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile 60°C arasında |
| Kulak Etiketi Özellikleri | |
| Renk | Sarı (özelleştirilebilir) |
| Ağırlık | 6.5g |
| Boyut | H:14.5mm D:30.6 mm ± 0.3 mm |
| Malzeme | PEUR (Polyether urethane) |
| Gerginlik | 35oN |
| Çarpışma karşıtı standart | IEC 68-2-27 |
| titreşim standardı | IEC 68-2-6 |
| Okuma mesafesi | 15 cm. |
| Uluslararası Sertifika | Uluslararası Hayvan Kayıt Komitesi (ICAR) |
İlgili kişi: lisa
Tel: 15949235501