| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Marka adı: | Fofia |
| Model numarası: | T002-Y |
| Min sipariş miktarı: | 200 |
|---|---|
| Fiyat: | $0.36-1.50 |
| Sıklık: | 134.2khz | Çip IC: | EM4305 |
|---|---|---|---|
| R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B,HDX | Çap: | 29,9 mm |
| Ağırlık: | 6.7g | Yükseklik: | 13,3 mm ± 0,3 mm |
| Malzeme: | TPU | Tansiyon: | 350n |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ila 50°C | Çarpışma önleyici standart: | IEC 68-2-27 |
| Titreşimli standart: | IEC 68-2-6 | Paketleme şekli: | 15 adet/tabak, 50 adet/torba |
| Garanti: | >5 yıl | Yazdırma Seçenekleri: | Lazer baskı |
| Çekirdek bileşenler: | TPU | ||
| Vurgulamak: | Waterproof Electronic Ear Tag,Anti-Shedding RFID Animal Tag,TPU Livestock Ear Tag |
||
| R/W standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| Sıklık | 134.2KHz/125KHz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C'den 50°C'ye kadar |
| Renk | Sarı (diğer renkler özelleştirilebilir) |
| Ağırlık | 6.7g |
| Yükseklik | 13.3mm ± 0.3mm |
| Çapraz | 29.9 mm ± 1 mm |
| Malzeme | TPU (Termoplastik poliüretan) |
| Gerginlik | 350N |
| Çarpışma karşıtı standart | IEC 68-2-27 |
| titreşim standardı | IEC 68-2-6 |
| Paketleme şekli | Mükemmel ambalaj: 15 parça/taş, toplu olarak: 50 parça/çanta |
| Garanti | >5 yıl |
İlgili kişi: lisa
Tel: 15949235501