| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Model numarası: | ZS006 |
| Min sipariş miktarı: | 50 |
|---|---|
| Fiyat: | $0.80-0.90 |
| Çip türü: | EM4305, FDX | İletişim arayüzü: | rfid |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 134.2 kHz | Çalışma Sıcaklığı: | -25 ° C ila +75 ° C |
| enjeksiyon malzemesi: | PP | Çarpışma önleyici standart: | IP67 |
| Boyut: | 2,12*12 mm | Çip Frekansı: | 134.2 kHz |
| şırınga ağırlığı: | 6.86g | şırınga uzunluğu: | 111±2mm |
| şırınga genişliği: | 50±1mm | Depolama Sıcaklığı: | 5 yıldan fazla |
| Çalışma sıcaklığı: | 0 ° C ila 50 ° C | Mikroçip Kaplama: | Parilen kaplı |
| Mevcut Boyutlar: | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12mm, 2.12*12mm+sıcaklık | ||
| Vurgulamak: | 10-Year Guarantee Pet ID Microchip,Customized Color Animal Tracking Microchip,Mini Tag Injectable Pet Microchip |
||
ZS006, tek kullanımlık bir şırınga, parylen kaplı mikroçip, altı adet 1D barkod etiketi ve sterilize edilmiş bir paketleme poşeti içeren, hayvanlar için özel bir şırınga setidir. Tüm bileşenler, hayvan tanımlama için uluslararası standartlara (ISO 11784/ISO 11785) göre tasarlanmış ve üretilmiştir.
| Özellik | Özellikler |
|---|---|
| Sıcaklık | ISO11784/5 FDX-B |
| Frekans | Turuncu |
| Boyut | 2.12*12mm |
| Çarpışma önleme standardı | IP67 |
| Garanti | 10 yıl |
| Saklama sıcaklığı | 5 yıldan fazla |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Özellik | Özellikler |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 6.86g |
| Uzunluk | 111±2mm |
| Genişlik | 50±1mm |
| Mevcut boyutlar | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12mm, 2.12*12mm+sıcaklık |
Wuxi FOFlA Technology Co., Ltd.2002 yılında kurulmuş olup, RFID ve WSN teknolojilerine dayalı hayvan kimlik takip sistemleri, canlı hayvan bilgi yönetimi ve gıda güvenliği takip sistemlerine odaklanarak tarım için IoT çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Çeşitli hayvan tanımlama etiketleri, sensörler, RFID okuyucular ve entegre uygulama sistemlerinin profesyonel bir üreticisiyiz.
Mükemmel bir Ar-Ge ekibi ve güçlü üretim kapasitesi ile FOFlA, 2009 yılından beri Uluslararası Hayvan Kayıtları Komisyonu (ICAR) tarafından onaylanmıştır, bu da ürünlerimizin dünya çapında 100'den fazla ülkede yaygın olarak kullanılmasını sağlamaktadır.
İlgili kişi: lisa
Tel: 15949235501