| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Model numarası: | ZS006 |
| Min sipariş miktarı: | 50 |
|---|---|
| Fiyat: | $0.30-0.45 |
| Çip türü: | EM4305, FDX | İletişim arayüzü: | rfid |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 134.2 kHz | Çalışma Sıcaklığı: | -25 ° C ila +75 ° C |
| enjeksiyon malzemesi: | PP | Çarpışma önleyici standart: | IP67 |
| Boyut: | 2,12*12 mm | Mikroçip Standardı: | ISO11784/5 FDX-B |
| Depolama Sıcaklığı: | 5 yıldan fazla | Çalışma sıcaklığı: | 0 ° C ila 50 ° C |
| şırınga ağırlığı: | 6.86g | şırınga uzunluğu: | 111±2mm |
| şırınga genişliği: | 50±1mm | Mevcut Boyutlar: | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12mm, 2.12*12mm+sıcaklık |
| Garanti Dönemi: | 10 yıl | ||
| Vurgulamak: | ISO 11784/5 Pet ID Microchip,Waterproof Animal RFID Chip,Mini Tag Injectable Microchip |
||
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Standart | ISO11784/5 FDX-B |
| Sıklık | 134.2kHz |
| Boyut | "2.12-12 mm" |
| Su geçirmezlik derecesi | IP67 |
| Garanti | 10 yıl |
| Depolama süresi | 5 yıldan fazla |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C'den 50°C'ye kadar |
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 6.86 g |
| Uzunluk | 111 ± 2 mm |
| Genişliği | 50 ± 1 mm |
| Kullanılabilir Boyutlar | 1.25-8mm, 1.4-8mm, 2.12-12mm, 2.12-12mm sıcaklık sensörü ile |
İlgili kişi: lisa
Tel: 15949235501