| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Marka adı: | FOFIA |
| Model numarası: | ET907 |
| Min sipariş miktarı: | 10 |
|---|---|
| Fiyat: | $0.30-0.50 |
| Malzeme: | TPU | Ağırlık: | 6.5g |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 134.2khz | Tansiyon: | 350n |
| Okuma mesafesi: | 17CM | Çalışma sıcaklığı: | -30 ° C ila 60 ° C |
| Yükseklik: | 14.5mm | Çap: | 30,6 mm ± 0,3 mm |
| Çarpışma önleyici standart: | IEC 68-2-27 | Titreşim Standardı: | IEC 68-2-6 |
| R/W standardı: | ISO11784/5 FDX-B | Renk: | SARI |
| Çip türü: | rfid | Kullanmak: | Sığırlar |
| Uygulama: | Çiftlikler | ||
| Vurgulamak: | 350N Tension RFID Ear Tag,134.2KHz Frequency Electronic Ear Tag,5 Years Warranty Livestock Ear Tag |
||
RFID teknolojisine dayalı hayvan tanımlama ve izlenebilirlik sistemimiz, yetiştirme, nakliye ve kesim süreçleri boyunca kapsamlı izleme için tasarlanmıştır. Hastalık salgınları durumunda, sistem hayvanın yetiştirme geçmişine geri izleme olanağı sağlar. Sağlık yetkilileri bu sistemi potansiyel olarak enfekte hayvanları izlemek, sahipliği belirlemek ve geçmiş verileri gözden geçirmek için kullanabilir. Sistem, doğumdan kesime kadar anlık, ayrıntılı ve güvenilir veri sağlar.
| Çip Özellikleri | |
|---|---|
| Okuma/Yazma standardı | ISO11784/5 FDX-B |
| Frekans | 134.2KHz/125KHz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 60°C |
| Küpe Etiketi Özellikleri | |
| Renk | Sarı (özel renkler mevcuttur) |
| Ağırlık | 6.5g |
| Boyut | Y:14.5mm D:30.6mm ± 0.3mm |
| Malzeme | PEUR (Polieter üretan) |
| Gerilim | 35oN |
| Çarpışma önleme standardı | IEC 68-2-27 |
| Titreşim standardı | IEC 68-2-6 |
| Okuma mesafesi | 15cm |
| Uluslararası sertifika | Uluslararası Hayvan Kayıt Komitesi (ICAR) |
2002 yılında kurulan şirketimiz, RFID ve WSN teknolojilerine dayalı hayvan kimliği takip sistemleri, canlı hayvan bilgi yönetim sistemleri ve gıda güvenliği takip sistemlerine odaklanarak tarım için IoT çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Hayvan tanımlama etiketleri, sensörler, RFID okuyucular ve entegre uygulama sistemlerinin profesyonel bir üreticisi olarak, kapsamlı deneyimimizi mükemmel bir Ar-Ge ekibi ve güçlü üretim kapasitesi ile birleştiriyoruz.
FOFlA, 2009 yılından beri ICAR onaylıdır ve ürünlerimiz dünya çapında 100'den fazla ülkede kullanılmaktadır.
Wuxi Fofia Technology Co., LtdAsya ve Pasifik bölgesinde lider bir hayvan tanımlama ürünleri tedarikçisidir. 3000 metrekarelik atölyesi, 1000 çalışanı ve 22 yıllık deneyimi ile RoHS ve CE sertifikalı ürünler üretiyoruz. Wuxi'de (Şanghay limanına sadece bir saat mesafede) bulunan şirketimiz, değerli müşterilerimize birinci sınıf ürünler ve birinci sınıf hizmet sunmaktadır.
İlgili kişi: lisa
Tel: 15949235501