Tel:
Çin ISO Transponder Mikroçip Üretici
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd

                                                 RF RFID ortağınız!

Ana sayfa ÜrünlerHayvan Kimliği Mikroşip

Standart Pet Mikroçip Dünya Çapında ISO Standart Köpekler Için Kedi 1.4 * 8mm

Standart Pet Mikroçip Dünya Çapında ISO Standart Köpekler Için Kedi 1.4 * 8mm

Standard Pet Microchip Worldwide ISO Standard For Dogs Cat 1.4*8mm
Standard Pet Microchip Worldwide ISO Standard For Dogs Cat 1.4*8mm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Wuxi, Çin
Marka adı: FOFIA
Sertifika: ICAR
Model numarası: ZS007H

Ödeme & teslimat koşulları:

Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 20 adet / çanta, karton kutu içerisinde paketlenmiş plastik torbalar
Teslim süresi: 5 işgünü
Ödeme koşulları: Paypal, Western Union, T / T, L / C, MoneyGram
Yetenek temini: 70000 adet / hafta
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: hayvan ID mikroçip, Hayvan Kimliği Enjekte Edilebilir Mikroçip Transponder transponder: Avrupa yapımı cam etiketler
Sterilizasyon: EO gazı, 5 yıl garanti R / W standardı: ISO 11784/5 FDX-B 134.2khz
sertifika: ICAR boyut: 1.4 * 8MM
Vurgulamak:

pet tracking microchip

,

cat tracker microchip

 

Ürün özellikleri:

ZS007H ile RFID hayvan evcil hayvan kimliği mikroçip hayvanlar için özel olarak tasarlanmış tek kullanımlık şırınga.

Bu ürün 134.2khz ISO 11784 / ISO 11785 FDX-B standardına uygundur.

Her şırınga en kaliteli kullanarak Avrupa fişleri okuma / w ileayin kabiliyetiAyrıca benzersiz veri güvenliği özellikleri ile.

Tek kullanımlık bir şırınga, bir parilen kaplama mikroçip, 6 adet tek boyutlu barkod etiketi ve sterilize edilmiş kağıt plastik ambalaj poşeti içerir.

 

Mikroçip Özellikleri
R / W standardı ISO11784 / 5 FDX-B
Sıklık 134.2KHz
boyut Ø1.4 * 8mm
Garanti 10 yıl
Depolama sıcaklığı -20 ° C ila +50 ° C
çalışma sıcaklığı 0 ° C ila 50 ° C
Şırınga Özellikleri
renk beyaz
ağırlık 6.86g
uzunluk 111 ± 2 mm
Genişlik 50 ± 1 mm
Diğerleri
enjeksiyon malzemesi PP
paketleme şekli 20 adet / torba
sterilizasyon EO gazı, 5 yıl garanti
barkod etiket 6 yapışkanlı etiket
Uluslararası sertifika Uluslararası Hayvan Kayıt Komitesi (ICAR)

 

 

Standart Pet Mikroçip Dünya Çapında ISO Standart Köpekler Için Kedi 1.4 * 8mm 0

 

S: Mikroçip nedir?

A: A microchip is a small, electronic chip enclosed in a glass cylinder . Bir mikroçip, bir cam silindir içine alınmış küçük, elektronik bir yongadır. Itself does not have a battery—it is activated by a scanner that is passed over the area, and the radiowaves put out by the scanner activate the chip. Kendi başına bir pil yoktur — alanın içinden geçen bir tarayıcı tarafından etkinleştirilir ve tarayıcı tarafından verilen radyo dalgaları çipi etkinleştirir.

The chip transmits the identification number to the scanner, which displays the number on the screen. Çip, kimlik numarasını ekranda görüntüleyen tarayıcıya iletir. The microchip itself is also called a transponder. Mikroçipin kendisine de transponder denir.

Q: How is a microchip implanted into an animal? S: Bir mikroçip hayvana nasıl yerleştirilir? Is it painful? Acı veriyor mu? Does it require surgery or anesthesia? Ameliyat veya anestezi gerektiriyor mu?

A: It is injected under the skin using a hypodermic needle. Hipodermik bir iğne kullanılarak deri altına enjekte edilir. It is no more painful than a typical injection, although the needle is slightly larger than those used for injection. İğne enjeksiyon için kullanılanlardan biraz daha büyük olmasına rağmen, tipik bir enjeksiyondan daha acı verici değildir. No surgery or anesthesia is required—a microchip can be implanted during a routine veterinary office visit. Ameliyat veya anestezi gerekmez - rutin bir veterinerlik ziyareti sırasında bir mikroçip implante edilebilir. If your pet is already under anesthesia for a procedure, such as neutering or spaying, the microchip can often be implanted while they're still under anesthesia. Evcil hayvanınız zaten kısırlaştırma veya spaying gibi bir prosedür için anestezi altındaysa, mikroçip hala anestezi altında iken implante edilebilir.

Q: What kind of information is contained in the microchip? S: Mikroçipte ne tür bilgiler bulunur? Is there a tracking device in it? İçinde bir izleme cihazı var mı? Will it store my pet's medical information? Evcil hayvanımın tıbbi bilgilerini depolayacak mı?

A: The microchips presently used in pets only contain identification numbers. Halen evcil hayvanlarda kullanılan mikroçipler sadece kimlik numaralarını içermektedir. No, the microchip is not a GPS device and cannot track your animal if it gets lost. Hayır, mikroçip bir GPS cihazı değildir ve kaybolursa hayvanınızı takip edemez. Although the present technology microchip itself does not contain your pet's medical information, some microchip registration databases will allow you to store that information in the database for quick reference. Mevcut teknoloji mikroçipinin kendisi evcil hayvanınızın tıbbi bilgilerini içermese de, bazı mikroçip kayıt veritabanları hızlı başvuru için bu bilgileri veritabanında saklamanızı sağlayacaktır.

Araştırma laboratuvarlarında kullanılan bazı mikroçipler, bazı hayvan ve atların mikroçiplenmesi de hayvanın vücut ısısı hakkında bilgi aktarmaktadır.

S: Bir mikroçip, kayıp bir hayvanı sahibiyle yeniden birleştirmeye nasıl yardımcı olur?

A: When an animal is found and taken to a shelter or veterinary clinic, one of the first things they do is scan the animal for a microchip. Bir hayvan bulunduğunda ve bir sığınak veya veteriner kliniğine götürüldüğünde, yaptıkları ilk şeylerden biri hayvanı bir mikroçip için taramaktır. If they find a microchip, and if the microchip registry has accurate information, they can quickly find the animal's owner. Bir mikroçip bulurlarsa ve mikroçip kayıt defterinde doğru bilgiler varsa, hayvanın sahibini hızlı bir şekilde bulabilirler.

S: Bir mikroçip gerçekten kaybolursa evcil hayvanımı geri almamı mümkün kılacak mı?

A: Definitely! Kesinlikle! A study of more than 7,700 stray animals at animal shelters showed that dogs without microchips were returned to their owners 21.9% of the time, whereas microchipped dogs were returned to their owners 52.2% of the time. Hayvan barınaklarında 7,700'den fazla başıboş hayvan üzerinde yapılan bir araştırma, mikroçipsiz köpeklerin zamanlarının% 21,9'una sahiplerine, mikroçipli köpeklerin ise% 52,2'sine sahiplerine iade edildiğini göstermiştir. Cats without microchips were reunited with their owners only 1.8% of the time, whereas microchipped cats went back home 38.5% of the time. Mikroçipsiz kediler zamanın sadece% 1.8'inde sahipleriyle yeniden bir araya gelirken, mikroçipli kediler zamanın% 38.5'ine geri döndüler. (Lord et al, (Lord ve ark., JAVMA, 15 Temmuz 2009) Sahiplerine iade edilmeyen mikroçipli hayvanlar için, çoğu zaman mikroçip kayıt veritabanındaki yanlış sahip bilgileri (veya sahip bilgisi yok) nedeniyle olmuştur - bu nedenle kayıt olmayı ve saklamayı unutmayın. bilgileriniz güncellendi.

İletişim bilgileri
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Alva

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd
24 # Building, ZPARK, No.6 Gancheng Rd, Xinwu Bölgesi, Wuxi, Jiangsu, Çin 214135
Tel:86-510-85282218-8009
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite ISO Transponder Mikroçip Tedarikçi. © 2017 - 2020 animal-microchip.com. All Rights Reserved.